کلاس هوشمند – تعاملی آیلتس دوره 147

پایان دوره
روز و ساعت کلاس ها استاد دوره

سه شنبه ها عصر از ساعت 16:00 الی 19:30

آقای مدبری


شهریه (تومان) شروع دوره پایان دوره
1/850/000 سه شنبه 6 اردیبهشت 1401

ویژگیهای دوره هوشمند – تعاملی آیلتس (جهت دوره های فشرده)

1. محتوای درسی دوره های هوشمند – تعاملی آیلتس مطابق دوره های حضوری بوده و تمامی نکات دوره های حضوری در این دوره به صورت گام به گام به دانشجو آموزش داده میشود.

2. تفاوت بارز دوره هوشمند – تعاملی آیلتس با دوره های غیرحضوری معمول در این است که هر دوره درسی دارای استاد ثابت و مشحص میباشد و دانشجو در طول ترم میتواند بصورت مستمراز طریق سیستم هوشمند دپارتمان زبان دکتر برزآبادی (lms.ibtil.org) با استاد خود در ارتباط باشد و سوالات خود را مطرح نماید.

3. به محض فرا رسیدن زمان مقرر برای شروع هردوره ، نام کاربری و رمز ورود هر دانشجو برای استفاده از محتوی درسی و امکانات سامانه هوشمند و تعاملی فعال می شود ودوره رسما آغاز می گردد.

4. سیستم فوق الذکر، آموزش های لازم جهت آمادگی آیلتس را به طور طبقه بندی شده، هفتگی و جلسه به جلسه در قالب فایلهای ویدیویی، صوتی ، تمرین ها و آزمون های تعاملی در اختیار دانشجو قرار می دهد.

5. تکالیف رایتینگ و اسپیکینگ جزء اصلی و مهم دوره است. ارسال هفتگی تکالیف از طرف دانشجو، و دریافت تصحیح ارسالی از طرف استاد به صورت منظم و در خود سامانه انجام می شود.

6. در طول 9 هفته ترم، جلسات آنلاین در روزها و ساعاتی که در برنامه کلاسی مشخص می شود از طریق محیط آموزش مجازی Adobe Connect توسط استاد مربوطه برگزار میگردد و در این جلسات ابتدا اساتید دوره به رفع اشکالات مشترک دانشجویان می پردازند، سوال های احتمالی دیگر را پاسخ می دهند و سپس آموزشهای تکمیلی و تمرینات لازم در ارتباط با سیلابس درسی را به دانشجویان ارائه می کنند.

مشخصات دوره و مطالب آموزشی: در طول دوره فشرده IELTS موارد زیر به دانشجو آموزش و تمرین داده میشود:

سایر مشخصات دوره:

این دوره نیاز به تعیین سطح ندارد و به زبان آموزانی توصیه می شود که دانش زبانی آنها در سطح Upper-intermediate و یا Advanced می باشد (معادل حداقل نمره 5.5). و تصمیم دارند در یک بازه زمانی دو تا سه ماهه جهت شرکت در آزمون IELTS آمادگی لازم را کسب نمایند.

دوره آنلاین شامل 4 مهارت IELTS می باشد و امکان ثبت نام در یک یا دومهارت، به تنهایی، وجود ندارد.
توصیه می شود زبان آموزان سه تا چهار هفته پس از اتمام دوره در آزمون اصلی ثبت نام کنند. در این مدت زبان آموزان می توانند نکات کلاس را مرور نمایند و چند نمونه تست بزنند و با آمادگی کامل در آزمون شرکت نمایند.

در طول دوره راهکارهای پیشرفت در مهارت های چهار گانه آزمون اصلی در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. به منظور رسیدن به نمره مورد نظر خود، زبان آموزان به برنامه ریزی حداقل 2 ماهه و تمرین 5 الی 8 ساعته در روز نیازدارند.

موارد آموزشی:

آموزش چهار مهارت اصلی IELTS بر پایه سوالات برگرفته از آزمونهای اصل انجام میشود.

نحوه آموزش و تصحیح تکالیف هفتگی:

مواد درسی دوره آنلاین، دربر گیرنده چهار مهارت اصلی آزمون IELTS می باشد. آموزشهای لازم همانند دوره های حضوری به صورت هفتگی و جلسه به جلسه در فضای اینترنتی Adobe Connect انجام می شود و مطالب به صورت زنده توسط استاد به زبان آموزان تدریس میشود.
تکالیف مهارت های Speaking و Writing به صورت هفتگی از سوی استاد مشخص می شوند وپس از ارسال توسط زبان آموزان، تکالیف ارسالی بوسیله استاد مربوطه بررسی وتصحیح می شود و نمره دانشجو به همراه پیشنهاداتی برای ارتقا نمره ارسال می گردد.
*تکالیف Writing برگزیده از سوالات اصلی و متداول آزمون IELTS میباشد.

*تکالیف Speaking مطابق با آخرین تغییرات بانک سوالات مراکز برگزاری IELTS میباشد.

* تکالیف Speaking به صورت فایل صوتی ضبط شده به استاد مربوطه ارسال می گردد.

نکته: مدت زمان هرکدام از تکالیف Speaking به شرح زیر می باشد:

Part1: هر سوال 15 الی 30 ثانیه، بسته به نوع سوال

Part2: هر سوال 1 الی 2 دقیقه

Part3: هر سوال 30 الی 60 ثانیه، بسته به نوع سوال

تکالیف مهارت های Reading و Listening به صورت هفتگی از پیش توسط استاد مشخص می شوند و پاسخ تشریحی به تکالیف فایلهای به زبان آموزان داده میشود.
یک گروه اینترنتی جهت ارتباط زبان آموزان با استاد و یکدیگر در فاصله زمانی بین جلسات تشکیل میشود .
مطالب کلاسی:

دشواری مطالب کلاسی همسطح با آزمون اصلی میباشد.
همانند دوره های حضوری آموزش ها گام به گام و به صورت هفتگی می باشد تا دانشجو فرصت کافی جهت انجام تکالیف و تمرین اضافه داشته باشد.

ثبت نام دوره از طریق سایت ibtil.org