کتاب های IELTS Listening Recent Actual Tests Vol 1- 6

IELTS Recent Actual Test

سری کتاب های IELTS Actual Test براساس آزمون های برگزار شده آیلتس از سال های 2007 تا 2017 تهیه شده است. این مجموعه کتاب براساس هر مهارت از آزمون آیلتس (ریدینگ، لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ) و براساس سالهای مختلف طبقه بندی شده است. به صورت جداگانه تهیه شده است. این مجموعه برای اولین بار توسط منابع چینی منتشر شده است.

ELTS Listening Recent Actual Tests

کتاب های IELTS Listening Recent Actual Tests Vol 1- 6

کتاب های IELTS Listening Recent Actual Tests Vol 1- 6 شامل تمام آزمون های لیسنینگ آیلتس (IELTS Listening) است، که از سال 2007 تا 2017 در امتحانات واقعی آیلتس بوده اند.

شما برای آزمون لیسنینگ آیلتس باید با تست های آزمون واقعی تمرین کنید. زیرا:

  • یک ، این آزمون ها از منبع اصلی بانک آیلتس استخراج شده اند. بنابراین ، احتمال دارد که بتوانید از این آزمون ها برای امتحانات واقعی خود استفاده کنید. این ادعا را می توان با ضمیمه فهرست که تاریخ برگزاری این آزمون ها را نشان میدهد، می توان اثبات کرد.
  • دو ، هنگام تمرین این کتاب ، می توانید به بهترین ارزیابی را از آزمون لیسنینگ  خود داشته باشید که بخش گوش دادن آیلتس در امتحان واقعی چقدر دشوار است ، و بهترین و رایج ترین راه حل ها چیست.

در این بخش تمام کتاب ها و فایلهای صوتی  منتشرشده برای آزمون لیسنینگ آیلتس  مربوط به کتابهای IELTS Listening Recent Actual Tests (فایل کتاب + فایل های صوتی مربوط به هر سوال)قرار گرفته است.

پسورد فایل ها: modaberi.com

(فایل ها با برنامه winrar  فشرده شده اند و برای باز کردن فایل ها نیاز به برنامه winrar (ورژن 5)  دارید.)

 

به دلیل اینکه برخی از دوستان با فایل rar مشکل داشتند فایل ها را به صورت zip شده نیز در زیر قرار داده ایم.

پسورد فایل ها: modaberi.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *